Genel Bilgiler

Kongrenin Adı

ADSAD 2. Ulusal Ergen Sağlığı Kongresi

Kongre Tarihi

12-14 Ocak 2024

Kongre Merkezi

İstanbul Üniversitesi Prof. Dr. Fuat Sezgin Kongre ve Kültür Merkezi
Adres: Üniversite, 34452, Beyazıt Sk., 34290 Fatih/İstanbul

Kongrenin Dili

Toplantının resmi dili Türkçe’dir.

İnternet Sitesi

Bilimsel program, kayıt ve ilgili en güncel bilgilere internet sitemi www.adolesan.com üzerinden ulaşabilirsiniz. İnternet sayfamız düzenli olarak güncellenmektedir. Lütfen ziyaret ediniz.

Katılım Sertifikası

Kongre ve Kurs katılım sertifikası 14 Ocak 2024 tarihinde kongre kayıt masasından dağıtılacaktır.

Kayıt ve Danışma

Kayıt masası kongre süresince Kongre Merkezinde saat 08:30–18:00 arasında açık olacaktır. Kayıt yaptırmamış katılımcılar kongre merkezinde bulunan kayıt masasından kayıt yaptırabileceklerdir. Kayıt için Süer Turizm ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Bildiriler

Bildiri başvuruları sözlü ya da poster olarak yapılacaktır. Programda yer aldığı halde kongrede sunulmayan bildiriler yayınlanmayacaktır. Bildiri özetleri Bilimsel Danışma Kurulu tarafından değerlendirilerek, kabul ya da red mektupları ve sunum biçimi (sözlü/poster) 05.01.2024 tarihine kadar başvuru sahiplerine iletilecektir. Bildiri özetlerinin son gönderim tarihi 02.01.2024 saat 17:00’dir. Bu tarihten sonra gönderilen bildiriler değerlendirmeye alınmayacaktır. Bildiriler kongreden sonrasında kongre web sitesinde yayınlanacaktır.

Davet Mektubu / İzin Yazısı

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları kongre sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ücretleri kendilerine aittir.

Yaka Kartı

Tüm katılımcıların kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve sosyal aktiviteler esnasında yaka kartlarını takmalarını güvenlik açısından önemle rica ederiz.