Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

ADSAD I. Ulusal Ergen Sağlığı Kongresi

Adolesan Sağlığı Derneği I. Ulusal Ergen Sağlığı Kongresi‘ni 15-17 Kasım 2019 tarihleri arasında İstanbul Üniversitesi Fuat Sezgin Kongre Merkezi’nde düzenleyecektir.

Ergenlik evresi fiziksel, cinsel, sosyal ve duygusal gelişim ve değişimin yaşandığı, medikal sorunların yanısıra bu çağa özgü davranışsal sorunların da sıkça görüldüğü bir çocukluk çağı evresidir. Bu nedenle kongremizde sağlıklı ergen gelişimi ile ilgili oturumların yanı sıra, bu evreye özgü psikososyal, davranışsal ve fiziksel sağlık sorunlarını da tartışacağımız multidsipliner oturumlar düzenlemeye özen gösterdik.

Gelişim sürecinin bu özel dönemi hakkında yaklaşımları konuşmak, deneyimleri paylaşmak ve ergen dostu sağlık birimleri ve sağlık çalışanlarını arttırabilmek adına ergen sağlığı ile ilgili birçok konuyu inceleyeceğimiz kongremizde sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.

Sevgi ve saygılarımızla,
Prof. Dr. Müjgan Alikaşifoğlu
Adolesan Sağlığı Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

Details

Start End Cost Category
Kasım 15, 2019 9:30am Kasım 17, 2019 5:00pm Ücretsiz
:

Organizatör

Adolesan Sağlığı Derneği
E-mail
info@adolesandernegi.org.tr
Organizatör sitesini görüntüle

Üniversite, 34452, Beyazıt Sk., 34290 Fatih
Istanbul, T (0212) 440 00 00 E 34452 Türkiye
T: 02124400000 Website:

Organizatör Hakkında

Accuras is an online audio distribution platform based in Berlin, Germany, that enables its users to upload, record.

Netcraft assesses Symantec (including subsidiaries) as the most-used certification authority. Symantec is a Fortune 500 company and a member of the S&P 500 stock-market index. The company also has development centers in Pune, Chennai and Bengaluru (India)Symantec Corporation is an American Field

Symantec-ltd is an mantec Corporation (commonly known as Symantec) is an American software company headquartered in Mountain View, California, United States.